Лубенська районна літературно-мистецька премія імені В.А.Симоненка
2001 |
Марина Кононенко Олександр Печора |
2002 |
Микола Кочерга Василь Бут Валерій Козюра Ігор Козюра |
2003 |
Микола Шиян |
2004
|
Юлія Манойленко Володимир Слєпцов Анатолій Супрун (керівник квартету „Гілея") |
2005 |
літературна - Інна Дідик мистецька - Микола Цись Олександр Зот |
2006 |
літературна - Наталія Баклай мистецька - Валентина Панченко |
2007 |
літературна - Борис Кононенко мистецька - Світлана Пігор |
2008 |
літературна - Микола Костенко мистецька - Ніна Шаварська |
2009 |
літературна - Василь Яременко мистецька - гурт „Українська Швейцарія"" |
2010 |
літературна - Олексій Неживий мистецька - народний жіночий вокальний ансамбль „Любисток" |
2011 |
Номінація «Література та публіцистика» - Ніна Шерстюк, секретар літературного об"єднання ім. О. Донченка за книги "Дитинства пора веселкова " та "Із вірою, надією, любов'ю" Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Олександр Пашнін за цикл робіт у галузі фотомистецтва |
2012 |
Номінація «Література та публіцистика» - Ольга Хало, член НСП У за історичний роман " Корона Вишнивецьких" Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Варвара Шумейко, вишивальниця із с. Пуленці Лубенського району за вишиті ікони, рушники, предмети побуту та картини |
2013 |
Номінація «Література та публіцистика» - Раїса Плотникова, член НСП У за книгу поезій «Без фіранок» Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Володимир Семенюта, художник за цикл полотен краєвидів Лубенщини |
2014 |
Номінація «Література та публіцистика» - Олександр Міщенко, член НСПУ, голова Лубенського літературного об"єднання ім. О. Донченка, головний редактор газети "Лубенщина" за повісті "Узбіччя" , "Літні пригоди Богданчика" та книгу "Невідомі пригоди Мюнхаузена" Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - зразковий аматорський ансамбль фольклорного танцю «Перлина» районного будинку культури(керівник Тетяна Мінакова) за вагомий внесок у збереження та примноження українських національних традицій в жанрі хореографії |
2015 | Номінація «Література та публіцистика» - поет Анатолій Устименко
Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - художник Володимир Мірошниченко |
2016 | Номінація «Література та публіцистика» - вчитель, член НСПУ та НСЖУ, поетеса з м. Миргород Наталія Харасайло
Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - архітектор, член НСАУ Ірина Козакова |
2017 | Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - хор "Родослав" під керівництвом Олександра Житинського |
2018 | Номінація «Література і публіцистика» – поетеса Ніна Третяк та краєзнавець, лауреат Лубенської міської літературної премії ім. В. Малика, Полтавської обласної премії ім. С. Ковпака Олександр Карпенко Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – художник Володимир Олексійович Пашкевич за творчий доробок – живописні роботи, монументальні композиції з металу |
2019 | Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – народний академічний хор «Камертон», керівник Юлія Гриша
Номінація «Література і публіцистика» - письменники Микола Ночовний і Андрій Кириченко |
2020 |
Номінація «Література і публіцистика» – Тетяна Домашенко, письменниця Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – Олександр Мірошниченко, художник, за творчий доробок упродовж останніх двох років |