Лубенська районна літературно-мистецька премія імені В.А.Симоненка

 2001

 Марина Кононенко

Олександр Печора 

 2002

 Микола Кочерга

Василь Бут

Валерій Козюра

Ігор Козюра

 2003

 Микола Шиян

 2004

 

 Юлія Манойленко

Володимир Слєпцов

Анатолій Супрун (керівник квартету „Гілея")

2005

літературна - Інна Дідик

мистецька - Микола Цись

                   Олександр Зот

2006

літературна - Наталія Баклай

мистецька - Валентина Панченко

2007

літературна - Борис Кононенко

мистецька - Світлана Пігор

2008

літературна - Микола Костенко

мистецька - Ніна Шаварська

2009

літературна - Василь Яременко

мистецька - гурт „Українська Швейцарія""

2010

літературна - Олексій Неживий

мистецька - народний жіночий вокальний ансамбль „Любисток"

2011

Номінація «Література та публіцистика» - Ніна Шерстюк, секретар літературного об"єднання ім. О. Донченка за      книги "Дитинства пора веселкова " та "Із вірою, надією, любов'ю"

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Олександр Пашнін за цикл робіт у галузі фотомистецтва

2012

Номінація «Література та публіцистика» - Ольга Хало, член НСП У за історичний роман " Корона Вишнивецьких"

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Варвара Шумейко, вишивальниця із с. Пуленці Лубенського району за вишиті ікони, рушники, предмети побуту та картини

2013

Номінація «Література та публіцистика» - Раїса Плотникова, член НСП У за книгу поезій «Без фіранок»

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - Володимир Семенюта, художник за цикл полотен краєвидів Лубенщини

2014

Номінація «Література та публіцистика» - Олександр Міщенко, член НСПУ, голова Лубенського літературного об"єднання ім. О. Донченка, головний редактор газети "Лубенщина" за повісті "Узбіччя" , "Літні пригоди Богданчика" та книгу "Невідомі пригоди Мюнхаузена"

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - зразковий аматорський ансамбль фольклорного танцю «Перлина» районного будинку культури(керівник Тетяна Мінакова) за вагомий внесок у збереження та примноження українських національних традицій в жанрі хореографії

2015 Номінація «Література та публіцистика» - поет Анатолій Устименко

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - художник Володимир Мірошниченко

2016 Номінація «Література та публіцистика» - вчитель, член НСПУ та НСЖУ, поетеса з м. Миргород Наталія Харасайло

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - архітектор, член НСАУ Ірина Козакова

2017 Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» - хор "Родослав" під керівництвом Олександра Житинського
2018 Номінація «Література і публіцистика» – поетеса Ніна Третяк та краєзнавець, лауреат Лубенської міської літературної премії ім. В. Малика, Полтавської обласної премії ім. С. Ковпака Олександр Карпенко
Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – художник Володимир Олексійович Пашкевич за творчий доробок – живописні роботи, монументальні композиції з металу
2019 Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – народний академічний хор «Камертон», керівник Юлія Гриша

Номінація «Література і публіцистика» - письменники Микола Ночовний і Андрій Кириченко

2020

Номінація «Література і публіцистика» – Тетяна Домашенко, письменниця

Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» – Олександр Мірошниченко, художник, за творчий доробок упродовж останніх двох років

2021 Премія не присуджувалася
2022

Номінація «Література» – Олег Бородай, письменник, за книгу «Релаксація душі»

Михайло Плосковітов, письменник, за книгу «Квіти моєї сили»

Номінація «Журналістика і публіцистика» – Леонід Шабля, за книги:  «Вірні серцем Україні», «Обпалені вогнем Донбасу», «Скрижалі пам′яті»

Номінація «Мистецтво» – Іван Новобранець, художник, бандурист