Комунальний заклад «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради

Бібліотека заснована наказом управління культури Черкаського облвиконкому від 28 грудня 1976 року № 716 на базі міської юнацької бібліотеки м. Черкас як "Черкаська державна обласна бібліотека для юнацтва".

Оцінюючи активну багаторічну роботу по залученню юнаків і дівчат до читання, популяризацію української історії та літератури, краєзнавства, позитивний вплив на духовність молодого покоління, постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2000 р. № 558 бібліотеці присвоєно ім'я Василя Андрійовича Симоненка.

oub symonenka0

З листопада 2009 року бібліотека змінила назву й іменується – комунальний заклад „Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка" Черкаської обласної ради.

Сьогодні бібліотека – це сучасний потужний інформаційно-просвітницький та дозвіллєвий центр для юнацтва в регіоні, а також – авторитетний науково-методичний центр для бібліотек області, що обслуговують юнацтво. Щороку бібліотекою користуються біля 16 тис. юнаків та дівчат, а також тих, хто опікується питаннями молоді. Відвідування сягає 100 тисяч в рік, а книговидача – 350 тисяч примірників.

oub symonenka1

http://www.symonenkolib.ck.ua

oub symonenka2

 

Бібліотека ім. В. А. Симоненка для дітей ЦБС Голосіївського району м. Києва

Історія бібліотеки розпочалася у 1952 році, коли була організована бібліотека № 3 для дітей Ленінського району міста Києва. Перше приміщення було надано за адресою вул. Горького, 12. У 1955 році бібліотека отримала нове приміщення за адресою: вул. Горького, 25.

З 1962 р. по 1991 р. бібліотека носила назву "Імені 40-річчя піонерської організації ".

З 1991 року носить ім'я українського поета Василя Симоненка.

Сьогодні бібліотека входить в єдину Централізовану бібліотечну систему Голосіївського району м.Києва.

Щорічно обслуговує 2,9 тис. користувачів, кількість відвідувань за рік становить 25,0 тис., кількість книговидач - 61,0 тис. примірників.

symonenka dlia ditey0 symonenka dlia ditey1 symonenka dlia ditey2

http://simonenkobibl.blogspot.com/2014/12/blog-post_25.html